Hledat

Hlavní obsah

  • Domů
  • Oznámení o dostupnosti měničů FR-D700
  • Registrační formulář
  • Přihlášení

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Oznámení o dostupnosti měničů FR-D700

Vážení zákazníci,

pravidelně jsme s Vámi v úzkém spojení a informujeme Vás o našich produktech. Přesto bychom Vám rádi podali formální vyjádření ke skutečné situaci ohledně dostupnosti měničů FR-D700, vzhledem k nepodloženým a nepravdivým informacím šířícím se na trhu.

Společnost Mitsubishi Electric Europe B.V. – odštěpný závod, se sídlem Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5, zapsán v Obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 56116 nezastavila výrobu ani dodávky měničů série FR-D700.

Došlo k prodloužení dodávek maximálně v řádů týdnů. Během zátěžového testu životnosti (HALT – highly accelerated life test), který je průběžně prováděn na všech produktech firmy Mitsubishi Electric a jejich komponentech, byla objevena potenciální chyba paměti EEPROM řídicí desky měniče série FR-D700.

Do České republiky byl dodán pouze jeden měnič FR-D700 z potenciálně vadné výrobní šarže, který byl dle sériového čísla bez prodlení vytrasován.

V současné chvíli je již standardně skladově dostupná většina výkonových variant frekvenčních měničů řady FR-D700.

Omlouváme se Vám za způsobené potíže v ojedinělých případech s prodlouženými dodacími lhůtami řady FR-D700. Zůstaňte prosím ve spojení s naším obchodním zástupcem pro vyřešení případných komplikací. Po celou dobu vzniklé situace nabízíme zákazníkům alternativní modely řady FR-E800 s rozšířenými funkcemi za shodnou cenu.

Společnost Mitsubishi Electric je známá kvalitou svých výrobků, a proto provedla inspekci ve všech skladech. Díky nákupům přes autorizované prodejní kanály společnosti Mitsubishi Electric máte navíc na všechny frekvenční měniče záruku 3 roky. Pokud máte pochybnosti o Vámi nakoupeném produktu Mitsubishi Electric z jiných než autorizovaných zdrojů, spojte se prosím s naší společností na níže uvedených kontaktech.

Vážíme si Vaší důvěry v produkty Mitsubishi Electric a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Ing. Roman Polák
Country Sales & MTS Manager CZ

V Praze dne 21. dubna 2021

Prosím kontakujte nás:

Technická podpora
Po-Pá: 9:00 – 17:00
Telefon: +420 739 300 317
E-mail: techcz@mpl.mee.com

Obchodní podpora
Po-Pá: 9:00 – 17:00
Telefon: +420 734 402 587
E-mail: cz@mpl.mee.com

.pdf Formální vyjádření zastoupení Mitsubishi Electric Česká republika ke skutečné situaci ohledně dostupnosti měničů FR-D700

zpět

Nahoru